Úvod do UNIXu

MFF UK, letní semestr 2005/2006
Malá Strana, úterý 9:00 SU2

new: rozsirene zadani pisemky pro vypracovani doma.

Pravidla

Každý kdo chce chodit na toto cvičení, bez ohledu na to, že je sem defaultně zapsán, mi musí poslat mail, dodržujte formát:

jméno příjmení oficiální_login mailová_adresa

Materiály ke cvičení

Materiály ke cvičení viz ty z minulého roku. Budu to cvičit trochu jinak, ale celkový obsah bude víceméně stejný.

Zápočty

Zápočet je za napsání zápočtové písemky, která bude poslední cvičení. Je mi jedno, když se na cvičení celý semestr neobjevíte a přijdete až na písemku; hlavně mi pošlete ten mail - viz Pravidla. Pokud se objevíte až poslední cvičení, tak to tam klidně připište, aspoň budu mít přehled o počtu lidí, kteří tam nakonec přijdou.

Pokud písemku nenapíšete (to většinou bývá tak 50-70% lidí), rozšířené zadání pak bude vaší úlohou na doma, následná komunikace se mnou probíhá mailem a zápočet až ho dostanete vám většinou zapíše Libor Forst na zkoušce, abyste mě nemuseli shánět osobně.

Písemka není lehká, je to příklad podobné obtížnosti, jaké jsou příklady na zkoušce, abyste si to vyzkoušeli.

Kontakt

Můj mail viz kontakty. Moje úloha na cvičení je pomoct vám s přípravou na zkoušku, takže pokud řešíte problém a nevíte co dál, máte dotazy na které jste nenalezli odpověď na webu apod., pošlete mi mail. Pokud neodpovím cca do 2 dnů, ozvěte se znovu; vaše maily neignoruju, pouze mám občas víc práce.

Jsem vděčný, pokud mě upozorníte na zajímavé situace, řešení, problémy apod., které neznám. Takže pokud si myslíte, že něco takového máte, neváhejte.